MENTEŞELİ VE TAK ÇIKAR SİNEKLİK FİYATLARI

Tak çıkar, menteşeli sineklik fiyatları istenilen ölçü ve renklere göre değişmektedir. Standart bir fiyat listesi ile size bilgi vermek bu konuda yanlış bir fiyatlandırma yapılmasına neden olur. Menteşeli, tak çıkar sineklik fiyatı ile ilgili bilgi almak için bizi arayın.

Menteşeli Sineklik Fiyatlandırması

Menteşeli sineklik fiyatlandırmasını yapabilmek için öncelikle uygulanacak pencere veya kapının net ölçüleri gerekmektedir. Pimapen veya alüminyum pencere veya kapının açılan kanat kısmını enini ve boyunu ölçün, aldığınız ölçüzüne 1 cm ekleyerek menteşeli veya tak çıkar sinekliğin net ölçüsünü çıkarmış olursunuz.

Aldığınız ölçüyü bizi arayarak bildirin.İstediğiniz modeli ve rengi belirterek pencerenize veya kapınıza yapılacak menteşeli sineklik fiyatları ve maliyeti hakkında size net bilgi verelim.

Sineklik Resimleri

Bir Çok Yerde Menteşeli Sineklik Fiyatları Belirtilmiş, Sitenizde Neden Bir Fiyat Listesi Yok

Genel olmasa da, birçok sineklik firmalarında şu şekilde fiyatlandırmalar gözüküyor. Menteşeli pratik sineklik 25.00 TL, menteşeli kapı sinekliği 80.00 TL gibi fiyatlar ekleyerek müşterilerin ilgisini kendilerine çekmek amaçlı fiyatlandırırlar. Belirtilen menteşeli sineklik fiyatları genelde 50x50' ye göre kapılar için, 60x200' ye göre hesaplanarak eklerler.

Bir nokta hep gözden kaçırılır. İstanbul ilinde belirtilen ölçülerde pimapen veya alüminyum pencereler çok az rastlanmaktadır. Pimapen pencere veya kapınız bu ölçülerde değilse, ölçüsüne göre hesaplanarak fiyatlandırırarak aklınızı karıştırırlar. Sineklik ölçünüz 50x50 değilse, size söylenen "standartın üstünde size verilen fiyat şu ölçülere göre verilmiştir." Diyerek sizlere gerçek fiyatları sunarak aklınızı karıştırırlar.

Bu bizim müşteri ilkelerimize aykırı olmasından ötürü müşterilerimize telefon ile net ölçülerini aldıktan sonra fiyatlandırarak, herhangi bir yanlış anlaşılmaya meyil vermeden net fiyatlarla karşınıza çıkarız.