MENTEŞELİ SİNEKLİK PRATİK TAK ÇIKAR SİNEKLİK

Menteşeli sineklik, pencerelerin dış kısmına monte edilen, sağa veya sola, dış kısma doğru pencere gibi açılabilen sistemlere menteşe sineklik denir. Bir diğer adı pratik sineklik veya tak çıkar sineklik olarak bilinir. Birçok model ve renklerde üretilebilir. Pencere veya kapınızın renklerinde ve desen yapısına göre özel boyamalar yapılabilir.
  • Sineklik
  • Sineklikçi
  • Sineklik Fiyat
  • Sineklik Fiyatları

Menteşeli Sineklik Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanılır.

Menteşeli sineklik sistemleri her alanda uygulanabilir, balkon kapıları, pencerelerde, iç mekan oda kapılarında kasalı ve kasasız şekilde üretilerek uygulanabilmektedir. Menteşeli sineklik sistemleri istenilen ölçü ve ebatlar üretilebilir.

Menteşeli Sineklik İle İlgili Bilmek İstedikleriniz

Menteşeli Sineklik Temizlenebilir mi ?

Menteşeli sineklikler temizlenebilir. Tak çıkar özelliği ile, mevcut pencerenizden alıp banyo da su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz. Menteşeli sineklik sistemlerinizi kesinlikle deterjanlı su ile yıkamayınız.

Sineklik Resimleri

Menteşeli Sineklik Sistemlerinin Ömrü Ne Kadardır?

Menteşeli sineklikler kullanmanıza bağlı olarak ömrü 7 ile 10 senedir. Tülleri fiberglass olup güneş ve sigara yanıklarına dayanıklıdır. Menteşeli sineklik ürünlerimiz pencere veya kapılarınıza uygulandıktan sonra 1 yıl garanti kapsamındadır.