PLİSE SİNEKLİK FİYATLARI

Pileli diğer bir adıyla plise sineklik fiyatları istenilen ölçü ve renklere göre değişmektedir. Standart bir fiyat listesi ile size bilgi vermek bu konuda yanlış bir fiyatlandırma yapılmasına neden olur. Plise sineklik fiyatı ile ilgili bilgi almak için bizi arayın.

Plise Sineklik Fiyatlandırması

Plise sineklik fiyatlandırmasını yapabilmek için öncelikle uygulanacak pencere veya kapının net ölçüleri gerekmektedir. Pencere veya kapının açılan kanat kısmını enini ve boyunu ölçün, aldığınız ölçüzüne 2 cm ekleyerek plise sinekliğin net ölçüsünü çıkarmış olursunuz.

Aldığınız ölçüyü bizi arayarak istediğiniz modeli ve rengi belirterek pencerenize veya kapınıza yapılacak plise sinekliğin fiyatı ve maliyeti hakkında net bilgi alabilirsiniz.

Sineklik Resimleri

Bir Çok Yerde Plise Sineklik Fiyatları Belirtilmiş, Sitenizde Neden Bir Fiyat Listesi Yok

Genel olmasa da, birçok sineklik firmalarında şu şekilde fiyatlandırmalar gözüküyor. Plise sineklik 50.00 TL, Plise kapı sinekliği 120.00 TL gibi fiyatlar koyarak müşterilerin ilgisini çekmek amaçlı koyarlar. Belirtilen fiyatlar genelde 50x50' ye göre kapılar için, 60x200' ye göre hesaplanarak eklerler.

Bir nokta hep gözden kaçırılır. İstanbul ilinde belirtilen ölçülerde pencereler çok az rastlanmaktadır. Pimapen pencere veya kapınız bu ölçülerde değilse, ölçüsüne göre hesaplanarak fiyatlandırılır. Plise sineklik ölçünüz 50x50 değilse, size söylenen standartın üstünde olduğu için sizin sinekliğiniz bu kadar tutuyor diyeceklerdir.

Bu durum bizim ilkelerimize aykırı olmasından ötürü müşterilerimize telefon ile net ölçülerini aldıktan sonra plise sineklik fiyatları hakkında bilgi vererek aklınızı karıştırmayız.