PLİSE SİNEKLİK ÖZELLİKLERİ

Plise sineklik sistemleri, yeni ve kullanımı kolay ürünlerdir. Özellikleri, isminden gelir, pileli tülü sayesinde katlanarak açılıp kapanan modellerdir.
< Plise Sineklik Özellikleri

Plise Sineklik Özellikleri

Yeni ve modern bir sistem olan plise sineklikler, günümüzde her alanda kullanılabilecek şekilde üretilmiştir. Plise sinekliği adı üstünde pileli yani akordiyon sineklik olarak bilinir. Sineklik sisteminde herhangi bir mekanizma sistemi yoktur. Tül kısmı özel olup katlanabilir şekilde imal edilir. Pileli şekilde katlanan tülün üst, orta ve alt kısımlarından ince özel ipleri geçirilerek tülün kullanılan alüminyum profil içinde hareket etmesini sağlar. Dar ve sıkıntılı kapılara yönelik alternatif bir sistemdir. Plise sinekliklerin tülü tüm hava koşullarına karşı dayanıklı olacak şekilde üretilir. Tül katlanarak kendi haznesine toplanır, bu hazne tülü tüm yağış, pis, tozdan korumak için tasarlanmıştır.

Plise sineklikler, diğer tüm sineklik modellerin yetersiz kaldığı her noktada devreye girer. Hemen tüm alanlarda ve çok geniş pencere ve kapı sistemlerinde uygulanabilmektedir.