PLİSE, PİLELİ SİNEKLİK ( Katlanır Sineklik) SİSTEMİ

Plise sineklik, diğer bir adıyla pileli katlanır akordeon sineklik sistemleri estetik görünümü ve kullanış açısından kolaylık sağlayarak en çok tutulan sineklik çeşididir.
  • Sineklik
  • Sineklikçi
  • Sineklik Fiyat
  • Sineklik Fiyatları

Plise Sineklik Hangi Alanlarda Kullanılır.

Plise sineklik ürünleri birçok pencere ve kapı sistemlerine uyumlu olarak üretilir. Pimapen pvc kapı ve pencere sistemlerinde, alüminyum doğrama, ahşap doğrama ve demir doğrama sistemlerinde kullanılabilmektedir. Özellikle dar alanlar ve kapılar için en ideal sistemlerden biridir. Dar bir balkona, veya önü demirli bir pencereniz varsa plise sineklik kullanım ve temizlik acısından size büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Plise Sineklik İle İlgili Bilmek İstedikleriniz

Plise Sineklik Temizlenebilir mi ?

Plise sineklikler temizlik acısından ev hanımlarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Özelliklerinden biri üstünde toz tutmamasıdır. Tülün üstündeki tozu dökmek için sinekliği açıp kapatmanız yeter. Altındaki raya dökülen tozları elektrik süpürgesi ile temizleyebilirsiniz.

Plise sineklik açıldığında bir kutu içine toplanarak açılır. Bu kutu sinekliğinizi kış mevsimin dış hava koşullarından korunmasını sağlayarak kirlenmesini ve eskimesini engeller. Katlanan kutu kısmını sinekliği kapalı konuma getirerek içini temizleyebilir, tozlardan arındırabilirsiniz.

Sineklik Resimleri

Plise Sineklik Sistemlerinin Ömrü Ne Kadardır?

Plise sineklikler kullanmanıza bağlı olarak ömrü 7 ile 10 senedir. Tülleri özel tül olup standart tüllerden değildir. Daha kalın ve uzun ömürlü olacak şekilde imal edilir. Plise sineklik ürünlerimiz pencere veya kapılarınıza uygulandıktan sonra 1 yıl garanti kapsamındadır.