STOR SİNEKLİK FİYATLARI

Stor sineklik fiyatları istenilen ölçü ve renklere göre değişmektedir. Standart bir fiyat listesi ile size bilgi vermek bu konuda yanlış bir fiyatlandırma yapılmasına neden olur. Stor sineklik fiyatı ile ilgili bilgi almak için bizi arayın.

Stor Sineklik Fiyatlandırması

"Stor sineklik" üretim ve imalatı kaldırılmıştır. Stor sinekliklere alternatif olarak üretilen plise sineklik sistemleri, günümüzde yaygın olarak kullanımasından ötürü stor sinekliğe olan rağbet düşmüştür. Stor sineklik fiyatları ile plise sineklik fiyatları aynıdır.

Sineklik Resimleri

Stor Sineklik Neden Üretilmiyor.

"Stor sineklik", mekanizma düzeneği ile çalışmaktadır. Mekanizmalar dış hava koşularına maruz kalmasından ötürü çabuk yıpranmaktadır. Bu sebepten ötürü stor sinekliğin ömrü ortalama 1 ile 2 yıl kadardır.

Stor sinekliklerin bir diğer dezavantajı ise toz ve pisliği çok çekmesidir. Sineklik tülünün yukarıdaki kapalı olan kutunun içine sarıldığından, tüm toz ve pislikler bu kutunun içine toplanmaktadır. Zaman içerisinde kutu temizlenmesi mümkün olmadığından bakteri oluşumuna zemin hazırlamış olmaktadır. Bebekli ve çocuklu evlerde stor sinekliği kesinlikle önermiyoruz.