SÜRME SİNEKLİK FİYATLARI

Sürme sineklik fiyatları istenilen ölçü ve renklere göre değişmektedir. Standart bir fiyat listesi ile size bilgi vermek bu konuda yanlış bir fiyatlandırma yapılmasına neden olur. Sürme sineklik fiyatı ile ilgili bilgi almak için bizi arayın.

Sürme Sineklik Fiyatlandırması

Sürme sineklik fiyatlandırmasını yapabilmek için öncelikle uygulanacak pencere veya kapının net ölçüleri gerekmektedir. Pimapen veya alüminyum pencere veya kapının açılan kanat kısmını enini ve boyunu ölçün, aldığınız ölçüzüne 2 cm ekleyerek menteşeli veya tak çıkar sinekliğin net ölçüsünü çıkarmış olursunuz.

Aldığınız ölçüyü bizi arayarak bildirin.İstediğiniz modeli ve rengi belirterek pencerenize veya kapınıza yapılacak sürme sinekliğin fiyatı ve maliyeti hakkında size net bilgi verelim.

Sineklik Resimleri

Bir Çok Yerde Sürme Sineklik Fiyatları Belirtilmiş, Sitenizde Neden Bir Fiyat Listesi Yok

Genel olmasa da, birçok sineklik firmalarında şu şekilde fiyatlandırmalar gözüküyor. Sğrme sineklik 90.00 TL, menteşeli kapı sinekliği 150.00 TL gibi fiyatlar ekleyerek müşterilerin ilgisini kendilerine çekmek amaçlı fiyatlandırırlar. Belirtilen fiyatlar genelde 50x80' ye göre kapılar için, 60x200' ye göre hesaplanarak eklerler.

Bir nokta hep gözden kaçırılır. İstanbul ilinde belirtilen ölçülerde pimapen veya alüminyum pencereler çok az rastlanmaktadır. Pimapen pencere veya kapınız bu ölçülerde değilse, ölçüsüne göre hesaplanarak fiyatlandırırarak aklınızı karıştırırlar. Sürme sineklik ölçünüz 50x80 değilse, size söylenen "standartın üstünde size verilen fiyat şu ölçülere göre verilmiştir." Diyerek sizlere gerçek fiyatları sunarak aklınızı karıştırırlar.

Bu bizim müşteri ilkelerimize aykırı olmasından ötürü müşterilerimize telefon ile net ölçülerini aldıktan sonra fiyatlandırarak, herhangi bir yanlış anlaşılmaya meyil vermeden net fiyatlarla karşınıza çıkarız.