SÜRME SİNEKLİK, YANA KAYAR SÜRGÜLÜ SİNEKLİK

Sürme sineklik sistemleri, dar ve yer açısından sıkıntılı olan alanlar için tasarlanmış sineklik türüdür. Sürme sineklik diğer bir adı ile sürgülü sineklik sistemleri, yüksek kapı veya dış kısımda yeterli alana sahip olmayan kısımlara uygulanır. İstenilen ölçü, renk ve modellerde üretilebilmektedir.
  • Sineklik
  • Sineklikçi
  • Sineklik Fiyat
  • Sineklik Fiyatları

Sürme Sineklik Hangi Alanlarda Kullanılır.

Sürme sineklik, sürgülü kapı veya pencere sistemlerinin dış kısımlarında kullanılır. Eğer kapı veya pencerenizin dış kısmında yeterli alan yoksa sürgülü sineklik sistemi bu alanlar için ideal bir sistemdir. Ahşap, pimapen, alüminyum, demir, cam balkon gibi birçok sistemlere uygulanabilir ve uygun modellerde ve ölçülerde üretilebilmektedir.

Sürme Sineklik İle İlgili Bilmek İstedikleriniz

Sürme Sineklik Temizlenebilir mi ?

Sürme sineklik sistemlerini temizlemek çok kolaydır. Duru su ile yıkayabilir, dilediğinizde ray kısmından banyoda yıkayabilir, kış hava koşullarından korumak için bir yere kaldırabilirsiniz.

Sürme sineklik sistemlerini yıkarken dikkat etmeniz gereken tek şey deterjandır. Kesinlikle yıkarken deterjan kullanmayınız. Ömrünü kısaltaçağı gibi, alüminyum profillerin oksitlenmesine, rulmanların kısa zamanda çürümesine neden olur.

Sineklik Resimleri

Sürme Sineklik Sistemlerinin Ömrü Ne Kadardır?

Sürme sineklikler kullanmanıza bağlı olarak ömrü 7 ile 10 senedir. Tülleri fiberglass olup güneş ışınların dayanıklıdır. Plise sineklik ürünlerimiz pencere veya kapılarınıza uygulandıktan sonra 1 yıl garanti kapsamındadır.