ZÜMRÜTEVLER SİNEKLİK

Zümrütevler sineklik, bölge genelinde ücretsiz keşif ve montaj hizmeti vermektedir. İstanbul ilinde geniş servis ağımız ve profesyonel teknik montaj ekibimizle hizmetinizdeyiz. Sineklik ürünlerimiz hakkına detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir veya sitemizi gezerek sineklik sistemleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.
  • Sineklik
  • Sineklikçi
  • Sineklik Fiyat
  • Sineklik Fiyatları

Zümrütevler Bölgesinde Ücretsiz Sineklik Keşif İmkanı

Zümrütevler ve çevresi için ücretsiz keşif imkanımız bulunmaktadır.Dilerseniz bizleri arayarak ölçülendirme konusunda destek alabilir veya sitemizdeki linkleri takip ederek sineklik ölçülerini nasıl alacağınız ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Ölçülerinizi ister telefon ile isterseniz e-mail yolu ile bizlere ulaştırarak fiyat alabilir veya keşif hizmeti isteyerek uzman ekiplerimiz tarafından ölçülerek fiyat bilgilerini alabilirsiniz.

Zümrütevler bölgesi dışında Hizmet Veriyormusunuz?

Sadece Zümrütevler bölgesi değil tüm istanbul genelinde ücretsiz keşif ve montaj hizmeti vermekteyiz. İstanbul'un neresinde olursanız olun fiyatlarımız standarttır. Bölgesel olarak fiyat değişiklikleri yapılmaz.Sineklik Resimleri

Sineklik Modellerinizin Garantisi Varmı?

Üretilen ve Montajı yapılan her sineklik modellerimiz garantilidir. Garanti süresi boyunca yaşanan her türlü arıza veya tamir durumların da, firmamız yapılan hiç bir işlem için ücret talep etmez. Garanti süresi boyunca kullanım hatası dışındaki tüm tekniksel arızalar ve değişmesi gereken her parça firmamızın sorumluğu altındadır.

Dekofuar dekorasyon ürettiği ve uyguladığı her ürün ve sistemleri için ayrı teknik tamir servis ekipleri bulunmaktadır.

Sineklik İçin Verdiğiniz Garanti Belgesini Kayberdesem?

Firmamız tarafından size verilen belge sözleşmedir. Sipariş alınırken tüm müşterilerimizle sözleşme yaparız. Sözleşme sartlarında ürünün kaç yıl garantili olduğu belirtmektedir. Size verilen sözleşmeyi kaybetmeniz durumunda elbette size verilen garantiden faydalanabilirsiniz. Bizler için önemli olan müşteri memnuniyetidir. Siz ürünümüzü şipariş ettiğiniz an itibari ile müşteri bilgi programına kaydedilirsiniz, belgeyi kaybetseniz bile sistemlerimizde kayıtlı olduğunuz için garantiniz devam eder.