Plise Perde

plise perde

Plise perde, estetik görünümü ve kullanım kolaylığı ile en çok tutulan sistemlerden biridir. Birçok alanda uygulanan, örneğin, cam balkon, pencere, kapı ve dar alanlar için ideal bir sistemdir. Özel renk seçenekleriyle evinize uygun plise perdeyi beraber seçelim.
Plise Perde Hangi Alanlarda Kullanılır?

Pileli perde ürünleri birçok pencere ve cam balkon sistemlerine uyumlu olarak üretilir. Pimapen pvc pencere sistemlerinde, alüminyum doğrama, ahşap doğrama, demir doğrama ve cam balkon sistemlerinde kullanılabilmektedir. Özellikle dar alanlar için en ideal sistemlerden biridir.

plise pencere perde
perde plise

Plise Perde Sistemlerinin Ömrü Ne Kadardır?

Plise perde kullanmanıza bağlı olarak ömrü 7 ile 10 senedir. Perde özel tül olup standart tüllerden değildir. Daha kalın ve uzun ömürlü olacak şekilde imal edilir. Plise perde ürünlerimiz pencere cam balkon veya kapılarınıza uygulandıktan sonra 1 yıl garanti kapsamındadır.

İLETİŞİM

Sineklik fiyatları ve modelleri hakkında bizleri arayabilir, ürünlerimizin teknik özellikler hakında bilgi alabilirsiniz.

Tel: 0216 352 51 34
Tel: 0216 371 31 99
Gsm: 0507 341 42 98
Mail:info@dekofuar.com.tr

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan içerik ve resimlerin izinsiz kullanımı veya zarara uğratılması 765 ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5187 sayılı Basın Kanunu ve ilişkili diğer kanunlar uyarınca yasaktır.