Stor Sineklik Fiyatları

sineklik fiyatları

Stor sineklik fiyatları istenilen ölçü ve renklere göre değişmektedir. Standart bir fiyat listesi ile size bilgi vermek bu konuda yanlış bir fiyatlandırma yapılmasına neden olur. Stor sineklik fiyatı ile ilgili bilgi almak için bizi arayın.

Stor Sineklik Fiyatlandırması

"Stor sineklik" üretim ve imalatı kaldırılmıştır. Stor sinekliklere alternatif olarak üretilen plise sineklik sistemleri, günümüzde yaygın olarak kullanımasından ötürü stor sinekliğe olan rağbet düşmüştür. Stor sineklik fiyatları ile plise sineklik fiyatları aynıdır.

Stor Sineklik Neden Üretilmiyor.

"Stor sineklik", mekanizma düzeneği ile çalışmaktadır. Mekanizmalar dış hava koşularına maruz kalmasından ötürü çabuk yıpranmaktadır. Bu sebepten ötürü stor sinekliğin ömrü ortalama 1 ile 2 yıl kadardır. Stor sinekliklerin bir diğer dezavantajı ise toz ve pisliği çok çekmesidir. Sineklik tülünün yukarıdaki kapalı olan kutunun içine sarıldığından, tüm toz ve pislikler bu kutunun içine toplanmaktadır. Zaman içerisinde kutu temizlenmesi mümkün olmadığından bakteri oluşumuna zemin hazırlamış olmaktadır. Bebekli ve çocuklu evlerde stor sinekliği kesinlikle önermiyoruz.

İLETİŞİM

Sineklik fiyatları ve modelleri hakkında bizleri arayabilir, ürünlerimizin teknik özellikler hakında bilgi alabilirsiniz.

Tel: 0216 352 51 34
Tel: 0216 371 31 99
Gsm: 0507 341 42 98
Mail:info@dekofuar.com.tr

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan içerik ve resimlerin izinsiz kullanımı veya zarara uğratılması 765 ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5187 sayılı Basın Kanunu ve ilişkili diğer kanunlar uyarınca yasaktır.