Sürme Sineklik

sineklik fiyatları

Sürme sineklik sistemleri, dar ve yer açısından sıkıntılı olan alanlar için tasarlanmış sineklik türüdür. Sürme sineklik diğer bir adı ile sürgülü sineklik sistemleri, yüksek kapı veya dış kısımda yeterli alana sahip olmayan kısımlara uygulanır. İstenilen ölçü, renk ve modellerde üretilebilmektedir.

Sürme Sineklik Hangi Alanlarda Kullanılır.

Sürme sineklik, sürgülü kapı veya pencere sistemlerinin dış kısımlarında kullanılır. Eğer kapı veya pencerenizin dış kısmında yeterli alan yoksa sürgülü sineklik sistemi bu alanlar için ideal bir sistemdir. Ahşap, pimapen, alüminyum, demir, cam balkon gibi birçok sistemlere uygulanabilir ve uygun modellerde ve ölçülerde üretilebilmektedir.

Sürme Sineklik İle İlgili Bilmek İstedikleriniz

sineklik fiyatları
sineklik fiyatları

Sürme Sineklik Temizlenebilir mi?

Sürme sineklik sistemlerini temizlemek çok kolaydır. Duru su ile yıkayabilir, dilediğinizde ray kısmından banyoda yıkayabilir, kış hava koşullarından korumak için bir yere kaldırabilirsiniz.

Sürme sineklik sistemlerini yıkarken dikkat etmeniz gereken tek şey deterjandır. Kesinlikle yıkarken deterjan kullanmayınız. Ömrünü kısaltaçağı gibi, alüminyum profillerin oksitlenmesine, rulmanların kısa zamanda çürümesine neden olur.

İLETİŞİM

Sineklik fiyatları ve modelleri hakkında bizleri arayabilir, ürünlerimizin teknik özellikler hakında bilgi alabilirsiniz.

Tel: 0216 352 51 34
Tel: 0216 371 31 99
Gsm: 0507 341 42 98
Mail:info@dekofuar.com.tr

Yasal Uyarı

Sitemizde bulunan içerik ve resimlerin izinsiz kullanımı veya zarara uğratılması 765 ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5187 sayılı Basın Kanunu ve ilişkili diğer kanunlar uyarınca yasaktır.